KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12411500
nr 1241 1500
Olev Mikiver
(1922-1994), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 72, soldater, 27x35
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:04:51
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Olev Mikiver
Läs mer om Olev Mikiver